MÖBLER / Skåp & hyllor / Schatull 5122117
nr 512 2117
Schatull
Karl-johan, höjd: 25 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 mars 2008
kl 16:02:51
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr