GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Mattallrikar 5508096

nr 550 8096

Mattallrikar

ca 30 del, Karneval, 50-tal

Kondition: Slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 november 2008
kl 17:15:39

2/11 18:18:33 1      Vinnande bud

Karneval (Stig Lindberg)