FURNITURE / Tables / Dinner table 17036275
nr 1703 6275
DINNER TABLE
1960s. Length: 100+ 2x25, width: 75 cm, height: 73 cm, utdragsskivor, skador/slitage,
1960-tal. Bredd: 100+ 2x25, djup: 75 cm, höjd: 73 cm, utdragsskivor, skador/slitage
800
SEK 600
Monday May 26 2025
at 18:45:10
23/5 14:56:51
500 kr
26/5 17:42:13