KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 8333371
nr 833 3371
Affisch
Picasso, Litografi, "Sala Gaspar" 1968, löst blad, bladets mått: 76 x 57
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 juni 2013
kl 19:59:11
200 kr
350 kr
300 kr