KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14719480
nr 1471 9480
Oidentifierad konstnär. Signerad, "solbelyst gärdesgård". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:52:41
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)