Ã–VRIGT / Diverse / Paraplyställ 5591182

nr 559 1182

Paraplyställ

höjd: 79

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 22 december 2008
kl 18:38:50

19/12 23:45:38 1      Vinnande bud
21/12 15:53:14 2      150 kr