KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 10985456

nr 1098 5456

Färgetsning

Oidentifierad konstnär, signerad, 30/60, bladets mått: 53, 5x39, 5, komposition

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 mars 2017
kl 19:22:34

27/3 02:29:14 1      100 kr
27/3 18:39:24 2      Vinnande bud