MISCELLANEOUS / Jewellery / Arm ring 14666036
nr 1466 6036
ARM RING
18k guld, öppningsbar. Diameter: 6cm, weight: 22, 9g, med etui, wear, damages.
14K guld, öppningsbar. Diameter: 6cm. Vikt: 22,9g, med etui
Condition: slitage, skador
8000
SEK 6000
Monday May 9 2022
at 19:55:28
6/5 09:36:55