MÖBLER / Bord / Lampbord 13568312
nr 1356 8312
Lampbord
Funkis. Bredd: 56 cm. Djup: 32 cm. Höjd: 44 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:01:45
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr