MÖBLER / Bord / Klaffbord 16428170

nr 1642 8170

Klaffbord

England, mahogny, 1800-tal. Bredd: 51+ 2x30, djup: 92 cm, höjd: 69 cm

Kondition: slitage, saknar 1 trissa

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 16 september 2024
kl 18:12:49