KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17119039
nr 1711 9039
Torsten Schonberg
(1882-1970), Sverige
"Leda och svanen". Signerad. Blandteknik, bildmått: 26x36 cm, yttermått inklusive ram: 39x51 cm
Torsten Schonberg, svensk tecknare och målare född 1882, död 1970.
Utrop:
500 kr
måndag 30 juni 2025
kl 19:02:25
Torsten Schonberg
Läs mer om Torsten Schonberg