Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Parti ljusstakar & flaskhÃ¥llare 8941014



*

nr 894 1014


Parti ljusstakar & flaskhållare

50-tal, Bla Nils Johan


Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

Sista tid för bud online:

måndag 12 maj 2014
kl 20:39:43


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
5/4 22:24:14 1      150 kr
6/4 11:04:23 2      200 kr
7/4 19:48:40 3      250 kr
8/4 06:23:49 2      300 kr
28/4 15:46:08 4      350 kr
8/5 12:43:14 5      400 kr
8/5 12:52:52 5      Vinnande bud
10/5 22:54:45 2      450 kr
10/5 22:55:24 2      600 kr
10/5 22:56:26 2      800 kr
11/5 16:13:52 5      justering av budtak



  • Tema
  • 12 maj

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljusstakar ljusstake
  • 6587 Ã„ggkoppar
    ett par, sterlingsilver, 1960, CG Hallberg, Gust. ..//
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 20:40
  • 6701 Appliquer
    ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 19:49
  • 6702 Appliquer
    ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 20:02
  • 6714 Elljusstake
    Elflugan. Längd: 32 cm. Höjd: 39,5 cm
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 18:07
  • 6311 Golvljusstakar
    2 st, mässing. Höjd: 78-98cm
    Aktuellt bud: 600 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 19:00
  • 6463 Ljuslyktor
    ett par, Mässing med glaskupor. Höjd: 26 cm
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    12 jan kl 20:08




Ladda ner broschyr