MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 5897576
nr 589 7576
Sekretär
Omkring 1800, längd: 103, djup: 54, höjd: 103
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.500 kr
Såld:
3.300 kr
måndag 29 juni 2009
kl 17:57:07
2.000 kr
2.300 kr
2.500 kr
2.900 kr
3.300 kr