MÖBLER / Bord / Damarbetsbord 14024333

nr 1402 4333

Damarbetsbord

Sengustavianskt. Bredd: 60, djup: 39 cm, höjd: 76 cm

Kondition: saknar uppsats slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 7 juni 2021
kl 19:49:53