MÖBLER / Bord / Soffbord 5544593
nr 554 4593
Soffbord
50-tal trä, längd: 120, djup: 62, höjd: 50
Kondition: fläckar, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 november 2008
kl 17:01:37
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
350 kr
450 kr
550 kr