MÖBLER / Bord / Skrivbord 14808512
nr 1480 8512
Skrivbord
teak, 1950-tal. Bredd: 120 cm. Djup: 55 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:45:13
250 kr
400 kr