KONST / Litografier / Färglitografi 13789123
nr 1378 9123
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 19/150, "på stranden", bladets mått: 42x31cm, oramat löst blad.
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:36:40
700 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)