MÖBLER / Bord / Klaffbord 8516075

nr 851 6075

Klaffbord

med låda, längd: 125 cm, djup: 100 cm, höjd: 74 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 oktober 2013
kl 18:21:58

7/10 14:12:50 1      Vinnande bud