GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 3876057
nr 387 6057
Fat
2 st, Kina, längd: 30 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 21 november 2005
350 kr
600 kr
600 kr