KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 5842182

nr 584 2182

Skulptur

Elefant, höjd: 39

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 maj 2009
kl 17:44:45

23/5 15:31:06 1      100 kr
25/5 13:59:51 2      Vinnande bud