KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6307515

nr 630 7515

Akvarell

signerad-53, sällskap, 56x38

Utrop:

100 kr

Såld:

500 kr

måndag 22 mars 2010
kl 19:44:10