KONST / Litografier / Färglitografi 12455211
nr 1245 5211
Jan Håfström
(f. 1937), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 179/270, bladets mått: 92x60 cm
Jan Håfström, svensk målare född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:52:02
300 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)