KONST / Ramar / Ram 7223009
nr 722 3009
Ram
1800-tal, 81x61
Kondition: mindre skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 31 oktober 2011
kl 19:08:42
30/10 10:46:00
31/10 19:03:42
1.100 kr
Tilgman Keramik