MÖBLER / Byråar, sekretärer / Spegelbyrå 10673655
nr 1067 3655
Spegelbyrå
valnöt och valnötsrot, 1880-tal, längd: 115 cm, djup: 58 cm, höjd: 178 cm
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 november 2016
kl 20:06:13
600 kr
Spegelbyrå
Kondition: skador
nr 1067 3655
Spegelbyrå
Kondition: skador
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 7 november 2016 |