MÖBLER / Bord / Matbord 15327414
nr 1532 7414
Matbord
teak, 1950-tal. Bredd: 158-252 cm. Djup: 95 cm, höjd: 72 cm, 2xiläggsskivor a 47 cm
Kondition: slitage
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 3 april 2023
kl 20:22:51
31/3 20:47:07
3.000 kr
2/4 01:40:39