KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13697065
nr 1369 7065
Aleksandra Egorovna Makovskaja (1837-1915). Flickor med gäss. Signerad. Olja på duk, uppklistrad på pannå, ca 15,5x22,5cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
7.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:42:50
17/12 13:35:26