KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10357402

nr 1035 7402

Pastell

Leif N, signerad. -87, Kust, 47x61

Utrop:

500 kr

måndag 2 maj 2016
kl 19:35:22