KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16197080
nr 1619 7080
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsningar, 3 st, Signerad, Yttermått inklusive ram: 20x21-30x32 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:19:36
600 kr
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg
nr 1619 7080
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 13 maj 2024 |
Harald Sallberg