GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 4878504
nr 487 8504
Servisdelar
Gefle, Mullbär, 16 del [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 september 2007
kl 16:41:22
100 kr
250 kr
Gefle Porslinsfabrik AB