KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789090
nr 1378 9090
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på duk, 130x100 cm, yttermått inklusive ram: ca 133x103 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:58:53
11/2 17:37:46
300 kr
15/2 20:53:11