ÖVRIGT / Diverse / Händer 12297196

nr 1229 7196

Händer

7 st, Trä. Höjd: 30 cm ca

Kondition: från handskaffär, slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 januari 2019
kl 19:42:17