Ã–VRIGT / Diverse / Skärmar 13592680

nr 1359 2680

Skärmar

2 st, Orientaliska. Längd: 86. Höjd: 190 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 9 november 2020
kl 18:32:49