MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15385098
nr 1538 5098
Byrå
1960-tal, Teak. Bredd: 80 cm, djup: 40 cm, höjd: 103 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:06:43
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr