MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15385098

nr 1538 5098

Byrå

1960-tal, Teak. Bredd: 80 cm, djup: 40 cm, höjd: 103 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 1 maj 2023
kl 20:06:43