KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15328174

nr 1532 8174

Akvarell

Helge Werner. "Strängnäs". Signerad, daterad 1915,34x24 cm, yttermått inklusive ram: 37x27, akvarell

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 april 2023
kl 18:19:45