MÖBLER / Bord / Soffbord 6834425

nr 683 4425

Soffbord

trä, längd: 150, djup: 55, höjd: 50

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 28 februari 2011
kl 18:43:25