MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10952477
nr 1095 2477
Byrå
Furu, längd: 95 cm, djup: 51 cm, höjd: 82 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 mars 2017
kl 18:34:26
100 kr
150 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr