KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8873587

nr 887 3587

Pastell

signerad, Landskap, 28x46

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 april 2014
kl 20:53:07

14/4 14:10:18 1      Vinnande bud