Ã–VRIGT / Diverse / Schatull 8146550

nr 814 6550

Schatull

1800-tal, längd: 53, djup: 27, höjd: 41

Kondition: skador

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 mars 2013
kl 20:04:33