MÖBLER / Bord / Spelbord 11811429

nr 1181 1429

Spelbord

1880-tal. Längd: 94, djup: 48x2 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 7 maj 2018
kl 19:35:36

4/5 08:53:34 1      100 kr
5/5 10:06:20 2      Vinnande bud