Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Soffor / Soffa/dagbädd 10697433



*

nr 1069 7433


Soffa/dagbädd

Ekornes, 1960-tal, längd: 162-193


Utgick

Sista tid för bud online:

måndag 14 november 2016
kl 19:09:12



  • Tema
  • 14 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: dagbädd dagbäddar ekornes gästsäng gästsängar soffa soffor säng sängar
  • 7140 Soffa
    Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas, OH Sjö..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:05
  • 7145 Soffa
    Dunplymåer
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:38
  • 7105 Soffa
    Howardmodell. Längd: 210 ca
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:57
  • 6462 Soffa
    Illum Wikkelsö för A. Mikael Laursen & Søn, Århus,..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:50
  • 7197 Soffa
    modell ”Metropolitan”, JIO-möbler. Nyligen omtapet..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:56
  • 5354 Soffa
    Torill Slettvoll. Längd: 155 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:01




Ladda ner broschyr