MÖBLER / Bord / Slagbord 10951103

nr 1095 1103

Slagbord

bemålad, längd: 52+ 2x73, djup: 110 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

450 kr

måndag 13 mars 2017
kl 18:12:03