Ã–VRIGT / Mattor / Derbent 6434019

nr 643 4019

Derbent

semiantik, 115x155

Kondition: jämnt ställvis hårdare slitage, fläckar, trampveck, lagningar

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 31 maj 2010
kl 16:00:01

  • Tema