GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 3785347
nr 378 5347
Tallrikar
1 par, Imari, diameter: . 24 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2005
Imariporslin
Tallrikar
nr 378 5347
Tallrikar
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 19 september 2005 |
Imariporslin