MÖBLER / Bord / Sybord 15978249
nr 1597 8249
Sybord
Nyrokoko. Bredd: 53 cm, djup: 39 cm, höjd: 69 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 februari 2024
kl 18:01:58
9/2 04:29:49
Sybord
Kondition: slitage, skador
nr 1597 8249
Sybord
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 12 februari 2024 |
| 9/2 04:29:49 | 1 | Vinnande bud |