Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Textiltavla 16406276

nr 1640 6276

Textiltavla

Anita Hedin. Signerad, daterad -76 cm, yttermått inklusive ram: 76x105 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 2 september 2024
kl 18:10:43