ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Textiltavla 16406276
nr 1640 6276
Textiltavla
Anita Hedin. Signerad, daterad -76 cm, yttermått inklusive ram: 76x105 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:10:43
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)