KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11543595
nr 1154 3595
Anders Wallin
(f. 1953), Sverige
Blandteknik, Signerad, 14x18
Anders Wallin, svensk målare född 1953.
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 januari 2018
kl 20:35:46
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr