KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulptur 17223379

nr 1722 3379

Arvid Källström

(1893-1967), Sverige

Träskulptur, Signerad, daterad 1916, Par. Höjd: 29 cm

Arvid Källström, svensk skulptör född 1893, död 1967.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 8 september 2025
kl 18:06:08

Arvid Källström

Läs mer om Arvid Källström