KONST / Litografier / Färglitografi 13557043
nr 1355 7043
Ann Makander
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 100/100, daterad 1988. Motivet: 38x46 cm
Ann Makander, svensk målare och grafiker född i Malmö 1954.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:28:27
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
900 kr
19 okt