FURNITURE / Tables / Writing desk 5522481
nr 552 2481
WRITING DESK
Lenght: ()
Engelskt, dubbelsidigt, längd: 173, djup: 81, höjd: 80
Condition: slitage, skador
1000
SEK 2900
Monday November 17 2008
at 18:56:35
2.500 kr
2.500 kr
2.800 kr