MÖBLER / Bord / Skrivbord 5911100

nr 591 1100

Skrivbord

Tidigt 1900-tal, Ek, längd. 130, djup: 74, höjd: 77

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 juli 2009
kl 17:39:26

25/7 10:15:35 1      Vinnande bud